Jak dojechać do Podd±bia

 

 

 


  »  Strona główna


  »  Opis domu


  »  Galeria


  »  Podd±bie i okolica


  »  Dojazd


  »  Kontakt 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  »  Linki 

Dojazd do Podd±bia

 

 

Mapa - jak dojechać do Podd±bia

Do Podd±bia można dojechać na kilka sposobów. Najłatwiej będzie pojechać ze Słupska drog± do Ustki i w miejscowo¶ci Bydlino skręcić w prawo w kierunku na Rowy. Piękna le¶na droga prowadz±ca do Podd±bia odchodzi w lewo w miejscowo¶ci Machowinko. 


Z Kierunku wschodniego (z Gdańska, Lęborka, Łeby), najlepiej dojechać do Lubuczewa i przez Karzcino, G±bino i Objazdę skierować się w kierunku Ustki, aż do Machowinka sk±d prowadzi wspomniana le¶na droga.

Od Zachodu najlepiej dojechać do Ustki drog± z Darłowa, a następnie przez Przewłokę i Wytowno do Machowinka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podd±bie (inaczej Poddębie) to niewielka miejscowo¶ć nadmorska na Pomorzu ¦rodkowym. Morze, szeroka, piaszczysta plaża, przepiękne bukowo-sosnowe lasy a nieopodal również jeziora sprawiaj±, iż Podd±bie posiada niepowtarzalny klimat, którego nie dostarcz± Państwu duże kurorty położone nad morzem, takie jak Ustka, Łeba czy Rowy. Podd±bie to miejsce, w którym znajduje się drugi co do wysoko¶ci klif w Polsce. W Podd±biu czeka na Państwa bogata oferta noclegowa: domki letniskowe, apartamenty, kwatery, pensjonaty, hotele i pokoje do wynajęcia. Zapraszamy na wczasy do Podd±bia. Urlop w Podd±biu to niezapomniane wakacje nad morzem!

 

Copyright © 2006. All rights reserved.
Revised: 17 stycznia 2022 .

  statystyka